Chase


6
0
19
0
7
0
10
0
3
0
8
0
11
0
4
0
3
0
5
0

Kolorowanki Chase do wydruku

Jeżeli szukasz kolorowanek z Chasem z Psiego Patrolu do wydruku za darmo, to jest to odpowiednie miejsce na jakie trafiłeś. Na stronie PsiPatrol.net znajdziesz kolorowanki Psi Patrol online, w tym te z wszystkimi bohaterami bajki. Chase to policyjny pies, jeden z głównych bohaterów Psiego Patrolu i jednocześnie jeden z ulubionych piesków dzieci. Jest dzielny i często swoim wozem pomaga ratować innych z problemów. Kolorowanki do wydruku, gdzie główną postacią jest Chase, to doskonała forma zabawy dla dzieci. Wydrykowany szablon, kredki, farby lub pisaki i uśmiech dziecka jest gwarantowany.

Jak wydrukować kolorowanki?

Kolorowanki do druku Psi Patrol - Aby wydrukować kolorowankę wybierz jeden z szablonów, a następnie kliknij przycisk "WYDRUKUJ KOLOROWANKĘ". Szablony znajdują się w formacie JPG lub PDF.

Kolorowanki Psi Patrol do druku

Na stronie znajdziesz nie tylko malowanki z Chase'm, ale również z innymi bohaterami bajki. Kolorowanki Psi Patrol do wydruku zawierają również inne postacie: Skye, Rocky, Marshall, Rubble, Everest, Zuma, Tracker, Kapitan Turbot, Alex Porter, Jake, Pani Goodway, Katie, Chickaletta, Wally, Yumi, Robo, Pies, Farmer Al, Apollo.
Login/Register access is temporary disabled