Bajkę Psi Patrol można oglądać zarówno w telewizji, jak i internecie. Psi Patrol online legalnie dostępny jest na platformach VOD Netflix i HBO GO. W telewizji bajkę obejrzeć można na Nick Jr, Puls 2 oraz Nickelodeon.

Gdzie oglądać bajkę Psi Patrol po polsku?

Psi Patrol to jedna z ulubionych bajek dla dzieci. Nie ma chyba dziecka, które choć raz nie obejrzało by przygód piesków oraz Rydera. Zobaczcie gdzie i kiedy oglądać Psi Patrol w internecie i telewizji.

Psi Patrol online. Gdzie oglądać bajkę w internecie?

Każdego dnia mnóstwo rodziców szuka w internecie bajki Psi Patrol online. Co najważniejsze można ją obejrzeć legalnie, choć niestety nie zawsze za darmo. Pierwsze dwa sezony Psiego Patrolu w internecie po polsku dostępne są na platformach VOD Netflix oraz HBO Go. Tutaj możesz sprawdzić listę odcinków z pierwszego i drugiego sezonu. Niestety sezonu 3 Netflix jeszcze nie udostępnił.

Netflix i HBO Go to płatne platformy, ale warto zainwestować, bo oprócz Psiego Patrolu można znaleźć tam wiele innych ciekawych i popularnych bajek dla dzieci, jak np. Świnka Pepa, Masza i Niedźwiedź czy Strażak Sam. Co ważne dla siebie znajdą też coś rodzice. Nie brakuje filmów i seriali. Pierwszy miesiąc na Netflixie i HBO Go jest darmowy, więc można przetestować i obejrzeć bajki.

Kilka odcinków bajki Psi Patrol oraz fragmenty pozostałych można obejrzeć na oficjalnej stronie Nick Jr. Znajdziesz tam również ciekawe materiały dotyczące bohaterów bajki.

Bajkę Psi Patrol online po polsku, w tym nowe odcinki, można oglądać na Youtube. Nie są to jednak legalne kopie i często są usuwane. Warto również przed włączeniem bajki dziecku zapoznać się jakością kopii w internecie, bo często jest ona bardzo słaba (przy nielegalnych udostępnieniach), co męczy oczy naszych pociech. Często można usłyszeć również o przerobionych bajkach.

Psi Patrol online na Netflix
Psi Patrol online na platformie Netflix

Psi Patrol w telewizji – gdzie i kiedy oglądać?

Najnowsze odcinki Psiego Patrolu można oglądać na kanale Nick Jr. Każdego dnia w telewizji tej emitowane są odcinki oraz powtórki. Warto zajrzeć do programu telewizyjnego, aby sprawdzić godziny o których rozpoczyna się Psi Patrol. Leci on zarówno w nocy, dzień, jak i popołudniu.Ponadto bajkę Psi Patrol można oglądać w telewizji Nickelodeon oraz Puls 2.