Gdzie oglądać Psi Patrol online i telewizji?

Bajkę Psi Patrol można oglądać zarówno w telewizji, jak i internecie. Psi Patrol online legalnie dostępny jest na platformach VOD Netflix i HBO GO. W telewizji bajkę obejrzeć można na Nick Jr, Puls 2 oraz Nickelodeon.

Gdzie oglądać bajkę Psi Patrol po polsku?

Psi Patrol to jedna z ulubionych bajek dla dzieci. Nie ma chyba dziecka, które choć raz nie obejrzało by przygód piesków oraz Rydera. Zobaczcie gdzie i kiedy oglądać Psi Patrol w internecie i telewizji.

Psi Patrol online. Gdzie oglądać bajkę w internecie?

Każdego dnia mnóstwo rodziców szuka w internecie bajki Psi Patrol online. Co najważniejsze można ją obejrzeć legalnie, choć niestety nie zawsze za darmo. Pierwsze dwa sezony Psiego Patrolu w internecie po polsku dostępne są na platformach VOD Netflix oraz HBO Go. Tutaj możesz sprawdzić listę odcinków z pierwszego i drugiego sezonu.

Netflix i HBO Go to płatne platformy, ale warto zainwestować, bo oprócz Psiego Patrolu można znaleźć tam wiele innych ciekawych i popularnych bajek dla dzieci, jak np. Świnka Pepa, Masza i Niedźwiedź czy Strażak Sam. Co ważne dla siebie znajdą też coś rodzice. Nie brakuje filmów i seriali. Pierwszy miesiąc na Netflixie i HBO Go jest darmowy, więc można przetestować i obejrzeć bajki.

Kilka odcinków bajki Psi Patrol oraz fragmenty pozostałych można obejrzeć na oficjalnej stronie Nick Jr.

Bajkę Psi Patrol po polsku, w tym nowe odcinki, można oglądać na Youtube. Nie są to jednak legalne kopie i często są usuwane. Warto również przed włączeniem bajki dziecku zapoznać się jakością kopii w internecie, bo często jest ona bardzo słaba (przy nielegalnych udostępnieniach), co męczy oczy naszych pociech.

Psi Patrol online na Netflix

Psi Patrol w telewizji – gdzie i kiedy oglądać?

Najnowsze odcinki Psiego Patrolu można oglądać na kanale Nick Jr. Każdego dnia w telewizji tej emitowane są odcinki oraz powtórki. Warto zajrzeć do programu telewizyjnego, aby sprawdzić godziny o których rozpoczyna się Psi Patrol. Leci on zarówno w nocy, dzień, jak i popołudniu.Ponadto bajkę Psi Patrol można oglądać w telewizji Nickelodeon oraz Puls 2.

Login/Register access is temporary disabled