Z okazji Black Friday można zamówić 30% taniej list lub film od Św. Mikołaja dla dzieci lub dorosłych. Oferta ta cieszy się ogromną popularnością, a po rabacie cena wychodzi bardzo niska. Poniżej prezentujemy przykładowe filmiki. Dzieci na pewno będą niesamowicie zadowolone.

Kod rabatowy: BLACK30

PRZEJDŹ NA STRONĘ OKAZJI

Film i list można kupić jako kupon i zrealizować tuż przed świętami. Całość przygotowuje się w prosty i szybki sposób. Po 2 godzinach gotowy film otrzymujemy do ściągnięcia.

Listy od Świętego Mikołaja

Listy Mikołaja

Listy od Świętego Mikołaja prezentują się bardzo efektownie. Do wyboru mamy dwie opcje: list standard w cenie 18,99 zł (obecnie promocja 16,99 zł) lub list gold w cenie 26,98. Do wyboru mamy listy dla chłopca, dziewczynki, nastolatków oraz dorosłych. Są również listy poświąteczne.

Pocztą otrzymamy efektownie prezentujący się list z ręcznie odciskaną złotą pieczęcią, imieniem dziecka na początku listu. Do wyboru mamy 28 gotowych treści listów, które możemy dowolnie edytować. Na liście znajdziemy również ręcznie malowane dodatki. Co ważne list może zostać wysłany w dowolne miejsce na całym świecie.

W wersji gold oprócz listu od Mikołaja otrzymamy dodatki: dyplom, pocztówkę, naklejkę oraz efektowną kopertę. Po zamówieniu list od Mikołaja powinien dotrzeć do 10 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty.

PRZEJDŹ NA STRONĘ OKAZJI

Spersonalizowany film od Świętego Mikołaja

Listy prezentują się świetnie, ale o wiele większą popularnością cieszą się spersonalizowane filmy od Świętego Mikołaja. Wystarczy wgrać do specjalnego panelu kilka zdjęć (dzieci, wymarzonych prezentów), a pojawią się one w filmie. Spersonalizowanie filmu zajmuje kilka minut i jest banalnie proste, a przygotowanie przez firmę Elfi trwa do dwóch godzin!

Zamówić można film dla jednego dziecka, rodzeństwa lub wersję dla dorosłych. Obecnie do wyboru jest sześć filmów: Choinka Mikołaja, Elf Fajtłapa, Dom Mikołaja, Taniec Elfów oraz wersja dla dorosłej osoby. Wszystkie obejrzeć można na stronie ElfiW każdym filmie możesz wybrać imię dziecka, czy było grzeczne oraz życzenia. Zazwyczaj filmy trwają kilka minut.

SPRAWDŹ CENNIK